Inwestycje drogowe i kolejowe ale też programy socjalne i te skierowane do przedsiębiorców zdominowały spotkania w Kraśniku i Wilkołazie z udziałem ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka. Minister przypomniał , że Kraśnik od kilkudziesięciu lat czekał na obwodnicę. Pojawi się za trzy lata w ciągu drogi via Carpathia.

Na spotkaniu w Kraśniku minister Andrzej Adamczyk zwrócił uwagę na to, jak istotne są drogi, których na co dzień używamy. Są to drogi - gminne i powiatowe, które wymagają największego wsparcia rządu i wsparcie to otrzymają.

Ale nie tylko o drogach na spotkaniach w Kraśniku i w Wilkołazie mówił minister infrastruktury i budownictwa. Była tez mowa o piątce premiera Morawieckiego oraz pomocy jaką rząd przewidział dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Podsumowując spotkania z mieszkańcami Lubelszczyzny minister Andrzej Adamczyk zwrócił uwagę na to, że nie będzie już Polski B i C, bo Polska jest jedna.

Wdrażane są reformy, o których poprzednicy mówili, że są niemożliwe do wdrożenia, a Polska Wschodnia poprzez politykę zrównoważonego rozwoju i planowaną juzwkrótce do realziacji drogę Via Carpatia, wraca na ekonomiczną mapę Europy.