Uwaga kierowcy są kolejne utrudnienia w Lublinie. Ulica Smoluchowskiego już zamknięta, Staszica na odcinku od szpitala nieprzejezdna, a na Krochmalnej korki. Remonty ulic w Lublinie trwają, a kierowcy zastanawiają się jak jeździć?

Rano z powodu awarii sieci wodociagowej zamknięto fragment ulicy Staszica w Lublinie. Kierowcy utknęli w korkach. Prace na Staszica potrwają do końca tygodnia. Dłużej, bo do czerwca trwać bedzie budowa kolejnego odcinka przedłużenia ul. Dywizjonu 303. Zamknięto już fragment Smoluchowskiego.

Z powodu licznych remontów nie bez większych trudności i opóźnień jeździ komunikacja miejska. Już teraz wytyczono objazdy na Majdanku i na Krochmalnej. Niewykluczone są korekty w rozkładach. Miesiące letnie dla kierowców poruszających się po Lublinie nie będą łatwe. czeka nas przebudowa dwóch kolejnych newralgicznych miejsc.

W ramach tego projektu modernizowany jest most na Grygowej, skrzyżownia na Drodze Męczennników Majdanka z Lotniczą, Grabskiego i Sulisławicką, w projekcie jest też budowa trakcji trolejbusowej m.in. na Piłsudskiego i wytyczenie buspasów na Majdanku. Ten projekt zakończy się w przyszłym roku. A to oznacza, że pzred kierowcami nerwowy czas. Nerwy nie pomogą, a na pewno nie sprawią, że do celu dojedziemy szybciej.