Motor Lublin jest po pierwszym treningu w 2018 roku. Na murawie pojawiło się trzech nowych zawodników, być może będą kolejni. Cel jeden - awans. A dziś była też promocja książki poświęconej klubowi sportowemu Motor Lublin. Redaktor Czesław Matuszek opisał nie tylko zmagania piłkarzy....

Czwartkowym treningiem Motor Lublin rozpoczął dwumiesięczny okres przygotowawczy do rundy wiosennej. Pierwszy mecz lubelscy piłkarze zagrają z Podhalem Nowy Targ. Do tego czasu zespół czekają treningi i sparingi.

Na sukcesy Motoru szczególnie liczą Ci kibice, którzy pamiętają dawną potęgę klubu. Nie tylko tę piłkarską; także osiągnięcia lekkoatletów, tenisistek stołowych i żużlowców.

Od powołania Robotniczego Klubu Sportowego Motor Lublin minęło 66 lat. Losy lubelskich sportowców opisuje w swojej książce Czesław Matuszek, redaktor "Głosu FSC" i spiker podczas meczów Motoru w ekstraklasie. Są w niej nazwiska, daty, punkty i gole; są emocje i przeżycia towarzyszące klubowi od momentu jego powstania. Promocja książki Czesława Matuszka "Motor, Motor, my czekamy...." odbyła się w Domu Kultury LSM.