Podopieczni, przyjaciele i ambasadorzy Fundacji "Oswoić Los" z Lublina spotkali się na VI Balu Charytatywnym "Serce dla Dzieci". Gwiazdą wieczoru jest zespół De Mono, ale na parkiecie nie brakuje znanych polityków, artystów czy dziennikarzy, na co dzień wspomagających działalność Fundacji. Dochód z imprezy tradycyjnie pomoże niepełnosprawnym dzieciom - podopiecznym Fundacji "Oswoić Los" .

Pióro od prezydenta Andrzeja Dudy, apaszka od Pierwszej Damy, piłka z podpisami piłkarzy Legii Warszawa. To między innymi te fanty, znalazły się na tegorocznej aukcji balu "Serce Dla Dzieci".

Katarzyna i Karol Łukasiewiczowie założyli Fundację "Oswoić Los" 7 lat temu. Sami opiekują się córką, która cierpi na czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe. Fundacja swoją opieką obejmuje 130 rodzin dzieci niepełnosprawnych w całym kraju. Pomaga rodzicom organizując m.in. wspólne wyjazdy rehabilitacyjne. Za pośrednictwem fundacji rodzice mogą wymieniać się doświadczeniami.

Bal "Serce dla Dzieci" to okazja do spotkania rodziców podopiecznych fundacji i jej przyjaciół. Wśród nich są znani sportowcy, artyści, politycy i ludzie mediów. Całkowity dochód z imprezy przekazany zostanie na rzecz podopiecznych fundacji.