Trwa odliczanie przed jutrzejszym meczem lubelskich żużlowców. Niezwykle ważnym, bo wygrana może przybliżyć Speed Car Motor Lublin do I ligi. Atmosferę wielkiego żużlowego święta czuć nie tylko w Lublinie, ale w całym regionie. Bilety sprzedają się jak bardzo dobrze, a kibice i zawodnicy lubelskiego klubu nerwowo czekają na pierwszy wyścig.

Pełna mobilizacja. Na stadionie wśród zawodników i kibiców. Od tego meczu zależy lepsza przyszłość lubelskiego żużla. W pierwszym spotkaniu w Ostrowie Wielkopolskim, Speed Car Motor Lublin przegrał minimalnie, dwoma punktami. Nikt w lubelskim klubie nie wyobraża sobie, że w rewanżu tej straty nie uda się odrobić.

Zainteresowanie niedzielnym meczem jest ogromne. Przypomina to najlepsze czasy lubelskiego speedwaya w latach 90-tych kiedy stadion przy Alejach Zygmuntowskich dosłownie pękał w szwach.

Walka idzie nie tylko o awans do I ligi, ale także o sponsorów i najważniejsze – zielone światło dla planowanej jeszcze na ten rok gruntownej modernizacji stadionu, ze skróceniem toru aż o 60 metrów.

Początek niedzielnego meczu Motor Lublin - Ostrovia w niedzielę o godz. 18:30. Bilety jeszcze są.