Była wielka uliczna zbiórka, a teraz przyszedł czas na wydawanie darów, w ramach akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. W trzech punktach w Lublinie można odbierać odzież czy środki czystości. Wciąż można także pomagać - przynosić dary albo założyć sztab akcji.

Dary z wielkiej ulicznej zbiórki, a także z niedzielnej akcji zbierania ziemiopłodów w Niedrzwicy Kościelnej trafiły do magazynu przy ul. Zemborzyckiej. Stąd też wyruszają samochody, które przewożą dary do trzech punktów w mieście, gdzie można je odbierać.

Dary wydawane są w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie przy ul. Koryzonowej 2, w siedzibie Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy Drodze Męczenników Majdanka 26 oraz w lubelskim Caritas przy al. Unii Lubelskiej.

Dary wciąż można przynosić do siedziby lubelskiego radia, gdzie mieści się główny sztab akcji oraz do siedziby TVP3 Lublin. Wciąż można też rejestrować sztaby.

O tym, jak uzyskać pomoc dla konkretnej rodziny można się dowiedzieć pod bezpłatnym numerem telefonu 800 600 650 lub na stronie internetowej www.pdpz.pl